Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Bezprzewodowe soczewki kontaktowe już niedługo będą transmitować obrazy komputerowe oraz dane bezpośrednio do naszego oka.
Soczewki kontaktowe z wyświetlaniem wizji High-tech Bionic
 
szkła gooddaylens
 
 
Elektroniczna soczewka kontaktowa została już opracowana, umożliwia projekcje obrazów i filmów do soczewki, bezposrednio przed oczami użytkownika.

Soczewka Bioniczna zawiera mikroskopijne obwody przymocowane do giętkiego tworzywa sztucznego.
Naukowcy którzy stworzyli urządzenie zapewniają iż soczewki mogą zapewnić wysokiej jakości  wizję, podobną do zaprezentowanej w filmie Terminator .

soczewki gooddaylens

Kierowcy i piloci mogą uzyskiwać podstawowe informacje - ich prędkość i kierunek wyświetlany bezpośrednio przed ich oczami.
Biorąc pod uwagę sposób noszenia, soczewki są bardziej zawansowane niż okulary które wyświetlają obraz na szkłach okularowych

Prototyp obiektywu został zbudowany z diod świecących - Diody LED - osadzonych w soczewce
Wbudowana antena będzie korzystać z technologii bezprzewodowej, podobną do tej stosowanej w domu by przeprowadzić transmisję informacji do soczewki, dzięki czemu osoby noszące soczewki mogą korzystać z surfowania po Internecie bez odrywania wzroku od świata wokół nich .
Mikroskopijne obwody elektryczne łączą diody i anteny przystosowane do pozyskiwania energii z fal radiowych potrzebnej do zasilania soczewki .
 
Contact lens gooddaylens

Już niedługo takie soczewki będą dostępne
Adres
  GoodDayLens
ul. Murckowska 42
43-143  Lędziny  Polska
e-mail
gooddaylens@interia.eu

soczewki@gooddaylens.com

Telefon
48 - 786 217 900
48 - 786 217 901
48 - 786 217 902