Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
English French German Italian Portuguese Russian Spanish

PIELĘGNACJA SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

Jednodniowe soczewki kontaktowe przeznaczone są do jednorazowego użytku. Po użyciu soczewki się wyrzuca i nie trzeba ich czyścić i przechowywać.

O soczewki noszone dłużej niż przez jeden dzień łatwo jest dbać. Wystarczy przestrzegać zaleceń dotyczących codziennej pielęgnacji. 

Soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku wymagają czyszczenia po każdym noszeniu czyli zaleca się czyszczenie i dezynfekowanie bezpośrednio po ich zdjęciu .

CZYSZCZENIE :

Kładziemy soczewki na czystej, suchej dłoni aplikujemy kilka kropli płynu do czyszczenia, a następnie małym palcem drugiej ręki delikatnie pocieramy obie strony soczewek.
Następnie dokładnie spłukujemy soczewki płynem i wkładamy do pojemniczka.

DEZYNFEKCJA – POJEMNIK :

Pojemnik do przechowywania soczewek powinien być tak samo czysty jak same soczewki. Soczewki moczą się w nim przez wiele godzin.

Po założeniu soczewek wylewamy płyn z pojemniczka , następnie płuczemy pojemnik świeżym płynem dezynfekującym i zostawiamy do wyschnięcia (w suchym środowisku drobnoustroje nie mogą się rozmnażać).

Napełniamy pojemnik płynem i umieszczamy czyste soczewki we właściwych przegródkach. Następnego dnia bez konieczności dodatkowego płukania będą gotowe do noszenia.

PAMIĘTAJ :

1. Zawsze sprawdzaj instrukcję załączoną do płynu do soczewek kontaktowych.

2. Nigdy nie wolno ponownie używać tej samej porcji płynu.

3. Należy pamiętać aby regularnie wymieniać pojemnik na soczewki - co najmniej raz na trzy miesiące.

Informacje o aplikacji i zdejmowaniu soczewek kontaktowych

Adres
  GoodDayLens
ul. Murckowska 42
43-143  Lędziny  Polska
e-mail
gooddaylens@interia.eu

soczewki@gooddaylens.com

Telefon
48 - 786 217 900
48 - 786 217 901
48 - 786 217 902